Referencie

Milá Dary, veľmi pekne ďakujem za Váš láskavý prístup, ochotu a trpezlivosť. Aj vďaka Vám som pri pôrode nepanikárila, hoci som mala z toho poriadny strach a môžem povedať, že som to zvládla veľmi dobre.
Robíte skvelú prácu, ďakujem Vám.

Katka, 35r.

Som za tento seminár veľmi vďačná. Ďakujem za láskavé sprevádzanie a podporu od Dary v období, ktoré bolo pre mňa náročné a vyčerpávajúce. Bol to seminár, ktorý ma ľudsky, aj celkom prakticky veľmi obohatil a som vďačná za niektoré intenzívne vhľady a uvedomenia, ktoré mi boli počas jednotlivých cvičení dopriate. Časť tohto poznania a zážitkov som prirodzene zintegrovala do svojho každodenného života, iné spracúvam doteraz a stále som plná úžasu, čo to so mnou robí a kam ma to vedie.
Z celého srdca ďakujem – za Dary, za kruh žien a za podporu zhora aj zdola, zvonku i zvnútra:)

Danuša Reginová

To, že som mohla zdielať kúsok seba a zároveň vedieť, že nie som sama, čo sa niekedy cíti nesvoja, že aj iné ženy mávajú horšie dni, starosti a trápenky, to pohladilo moju dušu. Zároveň vedomie, že s tým viem niečo urobiť, že si viem pomôcť, to je úplne super. Som silná žena, čo môže urobiť so svojim životom čo len chce. Ďakujem za toto poznanie. Nakopla som sa. Chcem na sebe pracovať a vzdelávať sa.

Adrianka Zuzová

Úprimne, neviem ako by sme to s manželom zvládli bez Vás ?

Nielen pôrod, ale i celé obdobie prvých mesiacov po pôrode. Ďakujeme ❤

Lubica a Martin, Prešov

Nevedela som si predstaviť do čoho idem, keďže som nemala žiadne skúsenosti so ženskými stretnutiami. Som veľmi rada, že to na mňa na FB „vyskočilo“. Pre mňa osobne to bolo veľmi prínosné.
Veľmi milo som bola prekvapená aj tým, aké rôznorodé ženy sme sa tam stretli, vekovo, osobnostne, aj problémovo. Každá si riešila to svoje a aj tak sme navzájom rezonovali. Seminár by som odporučila každému. Ďakujem za túto skúsenosť.

Ema Böhmová

„Všetky odpovede máme v sebe“ – táto pravda je milión krát vyslovená.
No odžiť to, bolo nesmierne úžasné poznanie a svojim spôsobom veľmi oslobodzujúce.
„Metodika“ , ktorou si nás previedla, bola objavujúca, hlboko intímna a fungujúca. Takže za mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM.

Janka Rampáčeková

Konzultácie s Dary môžem len odporúčať.
Mala som veľký strach, pretože pôrod prvého syna som mala veľmi komplikovaný. Naozaj som sa veľmi bála, ako to zvládnem teraz.
Svoj obrovský strach sa mi podarilo s Dary uvoľniť a nakoniec pôrod nášho druhého synčeka prebehol vcelku v pohode a aj rýchlo. Som sa to veľmi vďačná a šťastná.
Kiež by každá žena mohla mať pred pôrodom prípravu s človekom, ako je Dary.

Renáta, 28 r.

Za mňa veľké ďakujem, za tvoj sprievod aj za to, čo som dostala:)
Pre mňa to malo naozaj veľký význam, lebo som po pár rokoch „dokončila“ (aspoň dúfam) akceptáciu určitého môjho aspektu a jeho láskavé prepustenie.
Určite odporúčam. Pre mňa ďalší posun po špirále. ĎAKUJEM

Jeanette Šmidová