Zavinovanie

Sloboda

Bezpečný priestor naplnený ženami, hudbou, tancom, zdieľaním, psychofonetikou a empatiou. Priestor slobodného prejavu a sebavyjadrenia.

Príležitosť stretnúť okrem iných žien aj samu seba a rozvíjať tak sebaobjavovanie a sebapoznanie, ako cestu k vnútornej slobode.

Maximálny počet žien: 10

Pondelok  2 hodiny  

Nedeľa  3 hodiny

 Najbližšie termíny: 22.4.,

 Miesto: Tolstého 3, Košice

10 eur /Pondelok

15 eur/Nedeľa

prihlásenie vopred nutné

napíšte mi

Chem sa prihlásiť na odber noviniek

14 + 15 =

Katka, 35r. Košice

Milá Dary, veľmi pekne ďakujem za Váš láskavý prístup, ochotu a trpezlivosť. Aj vďaka Vám som pri pôrode nepanikárila, hoci som mala z toho poriadny strach a môžem povedať, že som to zvládla veľmi dobre. Robíte skvelú prácu, ďakujem Vám.

Lubica a Martin, Prešov

Úprimne, neviem ako by sme to s manželom zvládli bez Vás ? Nielen pôrod, ale i celé obdobie prvých mesiacov po pôrode. Ďakujeme ❤

Renáta, 28 r., Košice

Konzultácie s Dary môžem len odporúčať. Mala som veľký strach, pretože pôrod prvého syna som mala veľmi komplikovaný. Naozaj som sa veľmi bála, ako to zvládnem teraz. Svoj obrovský strach sa mi podarilo s Dary uvoľniť a nakoniec pôrod nášho druhého synčeka prebehol vcelku v pohode a aj rýchlo. Som sa to veľmi vďačná a šťastná. Kiež by každá žena mohla mať pred pôrodom prípravu s človekom, ako je Dary.